Dodávka FAQ.

Váš balíček je naší prioritou

Místní obchod Pharmacy doručí vaši úplnou objednávku až k vašim dveřím zdarma. To zahrnuje veškeré další položky, jako jsou inhalátory, krémy a tekutiny.

objednávka doručena?

Naším cílem je dodat léky v dostatečném předstihu před zahájením dalšího opakovaného předpisu. Jakmile bude váš balík na cestě, zašleme vám e-mail, který bude obsahovat veškeré dostupné informace o sledování. Nezapomeňte, že se můžete přihlásit ke svému pacientskému účtu a zjistit, co se děje s vaší objednávkou na předpis..

Kdo mi dodá léky

Váš předpis bude doručen Royal Mail, UPS, DHL nebo kurýrem Hermes.

Co když nejsem doma?

Pokud je nepravděpodobné, že budete doma nebo se nedostanete ke dveřím, informujte o tom náš tým. Můžeme zajistit, aby vám byly léky doručeny na alternativní adresu, jako je důvěryhodný soused nebo pracovní adresa.

Dodaná metoda??

Váš inzulín vždy zašleme v chlazeném obalu na 24hodinovou zásilku, která udržuje vaše léky při přepravě na požadované teplotě. Dodávky inzulínu se provádějí pouze od pondělí do čtvrtka, takže můžeme zajistit, aby byl lék u vás do 24 hodin.

Čas Doručení?

Dáme vám vědět, jaké datum má být vaše léčba doručena, a poskytneme informace o sledování. V současné době bohužel nemůžeme zajistit, aby vám byly léky doručeny v určitou denní dobu.

Účtujete si doručení?

Ne, doručení je zdarma.

musíte se podepsat?

Dodávky obsahující kontrolované léky vyžadují podpis. Pokud je nepravděpodobné, že byste byli doma nebo se nemůžete dostat ke dveřím, dejte nám prosím vědět, abychom mohli zajistit vaši dodávku podle vašich požadavků.

Doporučujeme použití doručovacích služeb.

Budu dávat přednost tomu, aby váš doručovací agent používal DHL, protože s nimi nějakou dobu jednáme a miluji jejich preferenční zacházení, které nabízejí svému klientovi.
Margaret Hersh
Dávám přednost FEDEXU, protože je to formulář, který vám podepíše postel a předá vám zboží, což zaručuje bezpečnost vašeho produktu
Jessica Morral
Miluji UPS víc než všechno
Victor Jagwa
Líbí se mi společnost UPS, protože bez problémů zajistí, že bude vaše zboží doručeno na správnou adresu.
Bradley Morris
Když jsem tu naposledy nakupoval léky, doporučil jsem jim, aby používali UPS, a byly dodány bez problémů.
Pearl Bright
UPS je nejlepší přepravní linka, kterou jsem kdy používal, pokud jde o léky online.
Johnson Ali
DHL je příjemná doručovací služba, pokud jde o manipulaci s balíkem.
Bessem Lya
Miluji DHL, protože dodávají rychle.
Monica Lobel
UPS je nejlepší služba, jakou jsem kdy použil.
Briana Lian