O nás FAQ


O místní lékárně

Místní obchod je digitální lékárna NHS a byl založen v roce 2018 oceněným lékárníkem Paulem Mayberrym. Místní obchod organizuje všechny vaše léky do jasně označených, snadno otevíratelných, dávkově specifických sáčků, které vám pomohou si je vzít včas a pokaždé.

Co je místní lékárna?

Lékárna místního obchodu je digitální lékárna NHS, která se stará o všechny vaše léky na předpis. Uspořádáme vaše léky do jasně označených, snadno otevíratelných vaků specifických pro dávku a doručíme je zdarma k vašim dveřím.

Jaký je vztah s NHS?

Jako registrovaná lékárna NHS poskytuje místní lékárna vaše léky na předpis jménem NHS, jako každá jiná komunitní lékárna. Lékárna v místním obchodě je financována stejným způsobem jako místní lékárny, které vidíte na High Street, a neúčtuje NHS žádné další poplatky za naše další funkce služeb, jako je balení a doručování. Primárním cílem lékáren v místních obchodech je pomoci lidem žít zdravěji, šťastněji a déle, a to zjednodušením léčby. To zase snižuje tlak na životně důležité služby NHS.

Kolik stojíme?

Služba místního obchodu je zdarma. Pokud za své léky platíte, tyto náklady stále stojí. Za naše osobní vaky a doručení však neplatíme žádné další poplatky.

Kde je místní obchod?

Jsme digitální lékárna registrovaná NHS. Jako lékárna prodávající na dálku nemáme fyzickou „prodejnu“. Náš výrobní závod funguje od naší výdejny v Avonmouthu v Bristolu a dodáváme na všechny adresy v Anglii

Jak se mohu spojit?

Naše úřední hodiny jsou od 8:00 do 16:30 od pondělí do neděle, kromě státních svátků. Náš tým poradců můžete kontaktovat způsobem, který je pro vás nejvhodnější, pomocí jedné z následujících metod: - e-mail na adrese: info@xn--mstnobchod-k8ad.com - live chat na našem webu k dispozici 24/7 hodin - zavolejte nám na: +420 234 708 8400.